Hotel By The Sea Resort****

By The Sea Resort to rewelacyjna i warta uwagi inwestycja na mapie polskich nieruchomości. Położona nad samym morzem przy piaszczystej szerokiej plaży nadmorskiego miasta – Międzyzdroje, oferująca niepowtarzalne i niezapomniane widoki jedynego w swoim rodzaju polskiego morza. Nieruchomość znajduje się obok portu rybackiego oraz malowniczego Wolińskiego Parku Narodowego.

By The Sea Resort to przykład nowoczesnej i klimatycznej .architektury inspirowanej piaszczystą plażą i morzem.

By The Sea Resort to doskonałe miejsce wypoczynku dla całej rodziny i znajomych we własnym apartamencie oraz atrakcyjna oferta – lokowania kapitału z jednoczesnym rocznym zyskiem.

By The Sea Resort to wspaniałe miejsce właśnie dla Państwa!

Dlaczego? Oto główne jej atuty
– Atrakcyjna lokalizacja – widok na morze
– 3-piętrowy budynek z tarasami
– Możliwość korzystania z atrakcji znajdujących się w środku: basen, sala fitness, odnowa biologiczna i SPA, kawiarnie, restauracje

By The Sea Resort znajduje się nad samym morzem, nieopodal parku narodowego. Wyobraźmy sobie te cudowne widoki, każdego ranka gdy wstajemy możemy podziwiać nasze piękne morze Bałtyckie. By The Sea Resort znajduje się tak blisko morza, że nie musimy nawet ubierać rano butów, aby dostać się na plażę i relaksować się w blasku słońca, słuchając przy tym szumu morskich fal.

By The Sea Resort to jedyny budynek w Polsce, który jest położony tak blisko morza, drugie takiego nie ma. W bliskiej odległości od tego wspaniałego miejsca znajduje się Promenada Gwiazd, na którą na pewno warto się udać oraz Woliński Park Narodowy, który jest doskonałym miejscem na spacery, z dala od miejskiego zgiełku i zwykłej codzienności.

Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!