Grupa Hotele Polskie – najszybciej rozwijająca się sieć hoteli w Polsce

Polish PL German DE English EN Norwegian NO Russian RU
Skorzystaj z 7% rabatu na pobyt weekendowy
Wypoczynek nad morzem dla zdrowia i relaksu
Poczuj bicie serca miasta
Poprzedni
Następny

Komfort wypoczynku, piękno natury i historia na wyciągnięcie ręki.

Hotele Polskie na Półwyspie Helskim, w Gdańsku, Poznaniu oraz Krynicy Zdrój.​

Hotel Hel****

Półwysep helski to znany od początków XX w kierunek wyjazdów Polaków. Szereg atrakcji turystycznych oraz piękne piaszczyste plaże przyciągają rodziny z dziećmi oraz mniejsze grupy na wyjazdy szkoleniowe i integracyjne.

Hotel Artus***

Hotel Artus*** to trzygwiazdkowy obiekt w samym centrum gdańskiego Starego Miasta. Dzięki temu historia Zatoki Gdańskiej oraz jej pomniki są na wyciągnięcie reki. Wystarczy zjeść pożywne śniadanie i wypić pyszną kawę, aby pełnym energii rozpocząć dzień atrakcji w Gdańsku.

Hotel Palazzo Rosso***

Hotel Palazzo Rosso*** zaprasza do Poznania. Trzy gwiazdki tuż obok Ratusza to doskonała lokalizacja, dobra jakość usług i atrakcyjna cena. Za te atuty wybierają go grupy przyjaciół, biznesmeni oraz pary w każdym

Hotel Uzdrowiskowy Willa Tatrzańska

Hotel Uzdrowiskowy Willa Tatrzańska w Krynicy Zdrój. Malownicze krajobrazy, lecznicze źródła oraz bliskość gór to główne wyróżniki tej destynacji. Aktywny wypoczynek przez cztery pory roku to moto małych i dużych Gości Willi Tatrzańskiej.
Close Menu

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z ofertą naszego obiektu.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres gryf@gryf.info.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter