Firma Hotele Polskie Sp. z o.o powstała w czerwcu 2009 roku rozwijając grupę nowoczesnych hoteli. Misją firmy było stworzenie grupy butikowych obiektów w Polsce, które będą świadczyć usługi dla Turystów indywidualnych oraz biznesu.

Dlatego też, skupiamy Hotele w różnych częściach Polski poprzez urokliwy Poznań, malowniczy i zjawiskowy Gdańsk, nadmorski Hel oraz niebawem przepiękną Krynicę-Zdrój .

Lokalizacja naszych obiektów została wybrana celowo tak, aby każdy z Gości mógł znaleźć coś dla siebie, poprzez spędzanie wolnego czasu na zwiedzaniu, spacerując urokliwymi zakątkami Starego Miasta Gdańska lub Poznania, jak również z doskonałej lokalizacji pozwalającej na wypoczynek w Helu czy Krynicy-Zdrój.

Nasze Hotele to gwarancja idealnego wypoczynku i pracy. W trzech obiektach (trzy i cztero gwiazdkowych) posiadamy komfortowe pokoje, sale konferencyjne, basen, sauny jak również wspaniałe restauracje.

Obecnie spółka prowadzi Hotel Artus w Gdańsku, Hotel Palazzo Rosso w Poznaniu oraz Hotel Hel w Helu.

3-gwiazdkowy Hotel Artus znajduje się w samym centrum Starego Miasta, dokładnie 50 m od Długiego Targu oraz fontanny Neptuna. Udostępnia on komfortowe i przytulne pokoje z widokiem na Kościół Mariacki lub Ratusz Miejski.

Natomiast 3-gwiazdkowy Hotel Palazzo Rosso mieści się w prestiżowej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie starego Rynku, ratusza oraz Urzędu Miasta i Fary. Hotel oferuje urokliwe pokoje połączone z funkcjonalnością oraz komfortem.

Hotel Hel to pierwszy 4-gwiazdkowy Hotel w Helu, który jest połączeniem tradycji z nowoczesnością.
To idealne miejsce na dłuższy wypoczynek, krótki weekendowy pobyt, a także spotkania biznesowe i wyjazdy integracyjne.

Kolejną rozpoczętą inwestycją jest Hotel Uzdrowiskowy Willa Tatrzańska, który rozpocznie funkcjonowanie w październiku 2020r.

Do dyspozycji Gości będzie przygotowanych 40 stylowych, nowoczesnych i funkcjonalnych pokoi, restauracja, gabinety zabiegowe, sauna sucha i parowa oraz jacuzzi.

W II kwartale 2019 rozpoczynamy budowę 4 gwiazdkowego By The Sea Resort. By The Sea Resort znajduje się w Międzyzdrojach, nad samym morzem, nieopodal parku narodowego. Wspaniale wyposażony obiekt w basen, salę fitness, gabinety odnowy biologicznej i SPA, kawiarnię oraz restaurację.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!